| ສະຖານະການມີໃຫ້: | |
|---|---|
| Quantity: | |
ລົດບັນທຸກ Off-Road-Road 'ນີ້ແມ່ນລຸ້ນທີ່ຖືກດັດແປງແລະອັບເດດຂອງ' ລົດບັນທຸກ hero ທີ່ 25y. ບໍລິສັດຂອງພວກເຮົາໄດ້ຍິງລົດບັນທຸກທີ່ມີລົດບັນທຸກທີ່ມີອາຍຸ 6 ລໍ້ໂດຍອີງໃສ່ຄວາມຕ້ອງການທີ່ມີຢູ່ໃນຕະຫຼາດ. ຍານພາຫະນະໃຫມ່ນີ້ສືບທອດປະສິດທິພາບທີ່ສູງກວ່າຂອງຕົ້ນສະບັບທີ່ມີຫນ້າທີ່ແລະຄວາມຄ່ອງແຄ້ວ.
'ລົດທີ່ມີການປ່ຽນແປງ' BOBCAT 'STIGHT AF TARINE ແມ່ນການປັບປຸງບໍລິສັດຂອງພວກເຮົາບົນພື້ນຖານຂອງ { ບ່ອນຈອດລົດທີ່ຮັບຮອງເອົາແຖວທີ່ຮາບພຽງຢູ່ທາງຫລັງແລະລົດຕູ້ເຄິ່ງຫນຶ່ງ, ເຊິ່ງສະດວກສະບາຍແລະຫລູຫລາແລະມີມຸມມອງທີ່ກ້ວາງຂວາງ. ຄວາມຍາວດຽວກັນ, ແຕ່ມີປະສິດທິພາບຫຼາຍກວ່າຫນ້າທີ່. ປ່ອງຂົນສົ່ງສິນຄ້າແມ່ນມີຄວາມຍາວ 4 ແມັດແລະສາມາດແບກຂົນຮັບສິນຄ້າ 2,5 ໂຕນໃນສະພາບນອກຖະຫນົນ. ມັນສາມາດປະຕິບັດຢ່າງຫນ້ອຍ 4 ໂຕນເທິງພື້ນຖະຫນົນແບນແລະແຂງ. ຊັ້ນປ່ອງຂົນສົ່ງສິນຄ້າແມ່ນເຮັດດ້ວຍທາດເຫຼັກທີ່ບໍລິສຸດດ້ວຍຮູບແບບຕ້ານການເລື່ອນ. ບ່ອນນັ່ງພັບກໍາລັງຖືກຕິດຕັ້ງຢູ່ສອງແຜງດ້ານຂ້າງ, ແລະມີລວດແຂນພັບ 2 ຫນ່ວຍຢູ່ດ້ານຫລັງ.
| ຂໍ້ມູນພື້ນຖານ | |
| ຂັບ | 6 * 6 |
| ທິດທາງ | rudder ຊ້າຍ |
| ຂະຫນາດ Chassis | / |
| ຂະຫນາດພາຫະນະ | 6720 × 2480 × 2680mm |
| ມະຫາຊົນທັງຫມົດ | 7800kg |
| ຂັດນ້ໍາຫນັກ | 5230KG |
| ການໂຫຼດຄຸນນະພາບ | 2500kg (ນອກເສັ້ນທາງ) |
| ຄຸນະພາບແຮງໂນ້ມ | 2500KG |
| ການຕັ້ງຄ່າ Chassis | |
| ຕູ້ | ຫົວແປ, ຫນຶ່ງແລະເຄິ່ງແຖວ, ມີເຄື່ອງປັບອາກາດ |
| ຈໍານວນທີ່ນັ່ງ | 3 ຄົນ |
| ລໍ້ລໍ້ | 3130 + 1065mm |
| ກອບ | 860 * 232mm |
| engine | Cummins B170 33 |
| ກອງປະຊຸມ Gearbox | ຄູ່ມື 5 ຄວາມໄວ |
| ການໂອນເງິນຮັບ | ເກຍສູງແລະຕ່ໍາ |
| maebashi | 2.5T |
| ຂົວກາງ | 2.5T |
| ແກນທາງຫລັງ | 2.5T |
| ຖັງ | 160L |
| ວົງຈອນ | ລະບົບ CORLCUIT 24V |
| ລະບົບການລະງັບ | ໃບພາກຮຽນ spring 9/13 |
| ວິທີການເບຣກ | ເບກອາກາດ |
| ຢາງລົດ | 305 / 80R18 (6 + 1) ຢາງດຽວສາມາດຮັບຜິດຊອບສູງສຸດຂອງ 2000kg |
| ການຕັ້ງຄ່າ BodyWorks | |
| ກະພີ້ | 3600 * 2300 * 800mm |
| engine | |
| engine | Cummins B170 33 |
| ແຮງມ້າ | 170 |
| ການປ່ອຍອາຍພິດ | ແຫ່ງຊາດສາມ |
| ການຍ້າຍຖິ່ນ | 5.9L |
| ຈໍານວນກະບອກສູບ | 6 |
| ພະລັງງານຜົນຜະລິດ | 125kW |
| ຍູ້ແຮງ | 560n.m |
| ຄວາມໄວ | 2500RPM |
| ປະເພດນໍ້າມັນເຊື້ອໄຟ | ນໍ້າມັນກາຊວນ |
| ພາລາມິເຕີປະຕິບັດ | |
| ຄວາມໄວ | 87km / h |
| wading ຄວາມເລິກ | 1100mm |
| ວິທີການ | 27 ° |
| ມູມມອງ | 43 ° |
| ດ້ານຫນ້າ overhang | 1340 |
| ການໂຈະດ້ານຫລັງ | 770 |
| ລໍ້ລໍ້ | 1774mm |
| ການເກັບກູ້ພື້ນດິນ | 285mm |
| ນິຍົມ | 60% |
| ຄວາມສາມາດ | ຮ້ອຍ |
| ອື່ນ | |
| ອື່ນ | ຄຸນ້ໍາ, ຖັງນ້ໍາມັນ, ເຄື່ອງດັບເພີງ, ເຄື່ອງມືໄຟ, ເຄື່ອງມືຍານພາຫະນະ, tarpaulin poles |













ຂັ້ນຕອນທໍາອິດ: ການເຈລະຈາ ຄວາມຕ້ອງການການຊື້
ລູກຄ້າສາມາດແຈ້ງໃຫ້ພວກເຮົາຊາບກ່ຽວກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງພວກເຂົາໂດຍໂທລະສັບ / Wechat ຫຼືການກວດກາຢູ່ໃນສະຖານທີ່.
ຂັ້ນຕອນທີ 2: ປັບແຕ່ງແຜນການ
ບໍລິສັດຈະແນະນໍາໃຫ້ແນະນໍາຮູບແບບທີ່ສອດຄ້ອງກັນຫຼືປັບແຕ່ງການຕັ້ງຄ່າພາຫະນະຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ.
ຂັ້ນຕອນທີສາມ: ເຊັນສັນຍາ
ທັງສອງຝ່າຍໄດ້ເຊັນສັນຍາການຊື້ລົດແລະການຂາຍແລະຈ່າຍສັນຍາເງິນຝາກລ່ວງຫນ້າ (ສັນຍາສາມາດເຊັນໂດຍແຟັກຫຼືຕົວເອງ).
ຂັ້ນຕອນທີ 4: ຈັດແຈງການຜະລິດ
ອອກແຜນການຜະລິດແລະຈັດແຈງການຜະລິດ.
ຂັ້ນຕອນທີຫ້າ: ການເຮັດໃຫ້ສໍາເລັດ ພາຫະນະ
ຫຼັງຈາກຍານພາຫະນະແມ່ນ offline ສໍາລັບກວດກາ, ຄວາມດຸ່ນດ່ຽງທີ່ຍັງເຫຼືອຂອງຍານພາຫະນະຕ້ອງໄດ້ຮັບການຈ່າຍແລະຂັ້ນຕອນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງສໍາເລັດ.
ຂັ້ນຕອນທີຫົກ: ການເດີນທາງອອກເດີນທາງ
ລູກຄ້າສາມາດເລືອກເອົາພາຫະນະຈາກໂຮງງານ, ຫຼືເຈລະຈາກັບບໍລິສັດຂອງພວກເຮົາໃນການຈັດແຈງການຈັດສົ່ງໃຫ້ສະຖານທີ່ທີ່ໄດ້ກໍານົດໄວ້.
ອື່ນໆ :
1. ບໍລິສັດສາມາດສະຫນອງການບໍລິການລູກຄ້າດ້ວຍການບໍລິການສົ່ງອອກພາສີ.
2. ສະຖານີບໍລິການພາຍຫຼັງການຂາຍສໍາເລັດການແກ້ໄຂຄວາມກັງວົນຂອງທ່ານ!