| ສະຖານະການມີໃຫ້: | |
|---|---|
| Quantity: | |
ສະບັບຂອງພົນລະເຮືອນຂອງ M50 DF Mengshi ແມ່ນ chassis ພິເສດທີ່ເຄື່ອນທີ່ສູງ. ການປະຕິບັດນອກເສັ້ນທາງທີ່ດີກວ່າຂອງມັນສາມາດດັດແປງເປັນພາຫະນະພິເສດຕ່າງໆ. ມັນເຫມາະສົມກັບການຂັບຂີ່ໃນພາກສ່ວນທີ່ໂຫດຮ້າຍເຊັ່ນ: ປ່າໄມ້, swamps, ຖະຫນົນພູ, ແລະພື້ນທີ່ຫິມະ. ມັນເຫມາະສົມກັບການດັດແປງພາຫະນະພິເສດເຊັ່ນ: ພາຫະນະລາດຕະເວນ, ພາຫະນະກູ້ໄພ, ພາຫະນະວິສະວະກໍາ, ແລະລົດບັນທຸກ.
ຍານພາຫະນະມາພ້ອມກັບເສື້ອຍືດທີ່ສະທ້ອນ, ຢາງ ລົດ )
| ຂໍ້ມູນພື້ນຖານ | |
| ຂັບ | 4 * 4 |
| ທິດທາງ | rudder ຊ້າຍ |
| ຂະຫນາດ Chassis | 5320 * 2310 * 1950mm |
| ຂະຫນາດພາຫະນະ | / |
| ມະຫາຊົນທັງຫມົດ | 6000kg |
| ຂັດນ້ໍາຫນັກ | 3450kg (ລະບົບສົ່ງໂດຍອັດຕະໂນມັດ 3580kg) |
| ການຕັ້ງຄ່າ Chassis | |
| ຕູ້ | ຊີ້, ແຖວດຽວ, ເຄື່ອງປັບອາກາດ |
| ຈໍານວນທີ່ນັ່ງ | 2 ຄົນ |
| ລໍ້ລໍ້ | 3800mm |
| ກອບ | ໂຄງປະກອບການປະກອບຂັ້ນໄດ, ຂະຫນາດໃຫຍ່ທີ່ມີຮູບຮ່າງຍາວ, ມີດ້ານຫນ້າແລະຫລັງຫລັງ |
| ກອງປະຊຸມ Gearbox | ຄູ່ມື 5 ດ້ວຍຄວາມໄວ (ຄວາມໄວ 6 ຄວາມໄວໂດຍອັດຕະໂນມັດ) |
| ການໂອນເງິນຮັບ | ປະເພດຕ່ອງໂສ້ກົນຈັກ DT200 |
| maebashi | 2.6T (Main Mermaid I = 2.56, ລົດນ້ອຍທີ່ເປັນລໍ້ i = 1.92) |
| ຂົວກາງ | / |
| ແກນທາງຫລັງ | 3.4T (Main Mermaid I = 2.56, ລົດນ້ອຍ A = 1.46, i = 1.92) |
| ຖັງ | ຕົ້ນຕໍແລະເຄື່ອງຊ່ວຍ 70L / 57L |
| ວົງຈອນ | ພື້ນດິນໃນທາງລົບ 24V |
| ລະບົບການລະງັບ | ການໂຈະດ້ານຫນ້າ: ຄວາມປາດຖະຫນາໂດດດ່ຽວທີ່ໂຈະເອກະສານດ້ານອິດສະຫຼະກັບເຄື່ອງດູດຊ shock ອກໄຮໂດຼລິກກັບແຖບສະຖຽນລະພາບ ການລະງັບດ້ານຫລັງ: ຄວາມປາດຖະຫນາທີ່ບໍ່ມີຄວາມຫມາຍສອງເທົ່າດ້ວຍເຄື່ອງດູດຊ shock ອກໄຮໂດຼລິກ |
| ວິທີການເບຣກ | ເບກບໍລິການ: ເບກມືປືນ, ໄຮໂດຼລິກດ້ານຫນ້າ, ລະບົບເບຣກສອງເພດ, ວົງແຫວນໄຮໂດຼລິກ ເບກບ່ອນຈອດລົດ: ເບກກອງສູນກາງ (Axle ດ້ານຫລັງ) |
| ຢາງລົດ | 305 / 80R18 ຢາງລົດທີ່ບໍ່ມີທໍ່ (4) |
| ການຕັ້ງຄ່າ BodyWorks | |
| ກະພີ້ | / |
| engine | |
| engine | DF Cummins D4.0 NS6B195 |
| ແຮງມ້າ | 195 |
| ການປ່ອຍອາຍພິດ | ແຫ່ງຊາດ vi |
| ການຍ້າຍຖິ່ນ | 4L |
| ຈໍານວນກະບອກສູບ | 4 |
| ພະລັງງານຜົນຜະລິດ | 143kW |
| ຍູ້ແຮງ | 730n.m |
| ຄວາມໄວ | 2400RPM |
| ປະເພດນໍ້າມັນເຊື້ອໄຟ | ນໍ້າມັນກາຊວນ |
| ພາລາມິເຕີປະຕິບັດ | |
| ຄວາມໄວ | 120km / h |
| wading ຄວາມເລິກ | 1200mm |
| ຄວາມສູງເກັບກູ້ | 400mm |
| ວິທີການ | 45 ° |
| ມູມມອງ | 35 ° |
| ດ້ານຫນ້າ overhang | 630mm |
| ການໂຈະດ້ານຫລັງ | 890mm |
| ປ່ຽນເສັ້ນຜ່າສູນກາງ | 8.5m |
| ຄວາມກວ້າງຂອງຮ່ອມ | 700mm |
| ຄວາມໄວຢ່າງສະຫມໍ່າສະເຫມີ | 3 ກິໂລ / h |
| ນໍ້າມັນເຊື້ອໄຟ | ≤13.5L / 100 ກມ |
| ນິຍົມ | 60% |
| ຄວາມສາມາດ | ຮ້ອຍ |
| ອື່ນ | |
| ອື່ນ | / |















ຂັ້ນຕອນທໍາອິດ: ການເຈລະຈາ ຄວາມຕ້ອງການການຊື້
ລູກຄ້າສາມາດແຈ້ງໃຫ້ພວກເຮົາຊາບກ່ຽວກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງພວກເຂົາໂດຍໂທລະສັບ / Wechat ຫຼືການກວດກາຢູ່ໃນສະຖານທີ່.
ຂັ້ນຕອນທີ 2: ປັບແຕ່ງແຜນການ
ບໍລິສັດຈະແນະນໍາໃຫ້ແນະນໍາຮູບແບບທີ່ສອດຄ້ອງກັນຫຼືປັບແຕ່ງການຕັ້ງຄ່າພາຫະນະຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ.
ຂັ້ນຕອນທີສາມ: ເຊັນສັນຍາ
ທັງສອງຝ່າຍໄດ້ເຊັນສັນຍາການຊື້ລົດແລະການຂາຍແລະຈ່າຍສັນຍາເງິນຝາກລ່ວງຫນ້າ (ສັນຍາສາມາດເຊັນໂດຍແຟັກຫຼືຕົວເອງ).
ຂັ້ນຕອນທີ 4: ຈັດແຈງການຜະລິດ
ອອກແຜນການຜະລິດແລະຈັດແຈງການຜະລິດ.
ຂັ້ນຕອນທີຫ້າ: ການເຮັດໃຫ້ສໍາເລັດ ພາຫະນະ
ຫຼັງຈາກຍານພາຫະນະແມ່ນ offline ສໍາລັບກວດກາ, ຄວາມດຸ່ນດ່ຽງທີ່ຍັງເຫຼືອຂອງຍານພາຫະນະຕ້ອງໄດ້ຮັບການຈ່າຍແລະຂັ້ນຕອນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງສໍາເລັດ.
ຂັ້ນຕອນທີຫົກ: ການເດີນທາງອອກເດີນທາງ
ລູກຄ້າສາມາດເລືອກເອົາພາຫະນະຈາກໂຮງງານ, ຫຼືເຈລະຈາກັບບໍລິສັດຂອງພວກເຮົາໃນການຈັດແຈງການຈັດສົ່ງໃຫ້ສະຖານທີ່ທີ່ໄດ້ກໍານົດໄວ້.
ອື່ນໆ :
1. ບໍລິສັດສາມາດສະຫນອງການບໍລິການລູກຄ້າດ້ວຍການບໍລິການສົ່ງອອກພາສີ.
2. ສະຖານີບໍລິການພາຍຫຼັງການຂາຍສໍາເລັດການແກ້ໄຂຄວາມກັງວົນຂອງທ່ານ!