| ສະຖານະການມີໃຫ້: | |
|---|---|
| Quantity: | |
DF 245 ແມ່ນລົດບັນທຸກທີ່ມີຖະຫນົນສາມແລະເຄິ່ງຫນຶ່ງທີ່ພັດທະນາໂດຍການພັດທະນາໂດຍ DF ບໍລິສັດ. ມັນໄດ້ຖືກຕິດຕັ້ງດ້ວຍສິ່ງອໍານວຍຄວາມສະດວກພິເສດເຊັ່ນບ່ອນທີ່ມີບ່ອນນັ່ງທີ່ສຸດແລະ flip. ສ່ວນໃຫຍ່ມັນຖືກນໍາໃຊ້ໃນການແບກຫາບຄົນແລະສິນຄ້າ. ການຂັບລົດ 6x6 ສາມາດເດີນທາງໄປໃນປ່າ, ທະເລຊາຍ, ແລະນ້ໍາຄ້າງ, ແລະມັນກໍ່ມີຄວາມສາມາດໃນຄວາມແປກປະຫຼາດ. ເຄື່ອງຈັກມີຫນ້າທີ່ລ່ວງຫນ້າ, ແລະຍານພາຫະນະສາມາດເລີ່ມຕົ້ນໄດ້ດີໃນອຸນຫະພູມອາກາດລ້ອມຮອບຂອງ -41 ° C.1 ° C.
| ຂໍ້ມູນພື້ນຖານ | |
| ຂັບ | 6 * 6 |
| ທິດທາງ | rudder ຊ້າຍ |
| ຂະຫນາດ Chassis | 7680 * 2355 * 2480mm |
| ມະຫາຊົນທັງຫມົດ | 10800kg |
| ຂັດນ້ໍາຫນັກ | 5250kg |
| ການຕັ້ງຄ່າ Chassis | |
| ຕູ້ | ຊີ້, ແຖວດຽວ, ເຄື່ອງປັບອາກາດ |
| ຈໍານວນທີ່ນັ່ງ | 3 ຄົນ |
| ລໍ້ລໍ້ | 3600 + 1250mm |
| ກອບ | 860 * 232mm |
| engine | Cummins B190 33 / ທາງເລືອກ B210 33 |
| ກອງປະຊຸມ Gearbox | ຄູ່ມື 5-Speed / 6-Speed / ຄວາມໄວແປດຂະຫນາດນ້ອຍ |
| ການໂອນເງິນຮັບ | ເກຍສູງແລະຕ່ໍາ |
| maebashi | 3.5T |
| ຂົວກາງ | 3.5T |
| ແກນທາງຫລັງ | 3.5T |
| ຖັງ | 210L |
| ວົງຈອນ | ລະບົບ CORLCUIT 24V |
| ລະບົບການລະງັບ | ໃບພາກຮຽນ spring 9/12 |
| ວິທີການເບຣກ | ເບກອາກາດ |
| ຢາງລົດ | 12.5r20 (6 + 1) |
| ການຕັ້ງຄ່າ BodyWorks | |
| ຕູ້ສິນຄ້າ | ≥4685mm |
| engine | |
| engine | Cummins B190 33 |
| ແຮງມ້າ | 190 |
| ການປ່ອຍອາຍພິດ | ແຫ່ງຊາດສາມ |
| ການຍ້າຍຖິ່ນ | 5.9L |
| ຈໍານວນກະບອກສູບ | 6 |
| ພະລັງງານຜົນຜະລິດ | 140kW |
| ຍູ້ແຮງ | 640n.m |
| ຄວາມໄວ | 2500RPM |
| ປະເພດນໍ້າມັນເຊື້ອໄຟ | ນໍ້າມັນກາຊວນ |
| ພາລາມິເຕີປະຕິບັດ | |
| ຄວາມໄວ | 88km / h |
| ວິທີການ | 30 ° |
| ມູມມອງ | 18 ° |
| ລໍ້ລໍ້ | ປີ 1900/1895 / 1910mm |
| ການເກັບກູ້ພື້ນດິນ | 310 ມມ |
| ນິຍົມ | 60% |
| ຄ້ອຍຊັນ | ຮ້ອຍ |
| ອື່ນ | |
| ອື່ນ | ຄຸນ້ໍາ, ຖັງນ້ໍາມັນ, ເຄື່ອງດັບເພີງ, ເຄື່ອງມືໄຟ, ເຄື່ອງມືຍານພາຫະນະ, tarpaulin poles |













ຂັ້ນຕອນທໍາອິດ: ການເຈລະຈາ ຄວາມຕ້ອງການການຊື້
ລູກຄ້າສາມາດແຈ້ງໃຫ້ພວກເຮົາຊາບກ່ຽວກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງພວກເຂົາໂດຍໂທລະສັບ / Wechat ຫຼືການກວດກາຢູ່ໃນສະຖານທີ່.
ຂັ້ນຕອນທີ 2: ປັບແຕ່ງແຜນການ
ບໍລິສັດຈະແນະນໍາໃຫ້ແນະນໍາຮູບແບບທີ່ສອດຄ້ອງກັນຫຼືປັບແຕ່ງການຕັ້ງຄ່າພາຫະນະຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ.
ຂັ້ນຕອນທີສາມ: ເຊັນສັນຍາ
ທັງສອງຝ່າຍໄດ້ເຊັນສັນຍາການຊື້ລົດແລະການຂາຍແລະຈ່າຍສັນຍາເງິນຝາກລ່ວງຫນ້າ (ສັນຍາສາມາດເຊັນໂດຍແຟັກຫຼືຕົວເອງ).
ຂັ້ນຕອນທີ 4: ຈັດແຈງການຜະລິດ
ອອກແຜນການຜະລິດແລະຈັດແຈງການຜະລິດ.
ຂັ້ນຕອນທີຫ້າ: ການເຮັດໃຫ້ສໍາເລັດ ພາຫະນະ
ຫຼັງຈາກຍານພາຫະນະແມ່ນ offline ສໍາລັບກວດກາ, ຄວາມດຸ່ນດ່ຽງທີ່ຍັງເຫຼືອຂອງຍານພາຫະນະຕ້ອງໄດ້ຮັບການຈ່າຍແລະຂັ້ນຕອນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງສໍາເລັດ.
ຂັ້ນຕອນທີຫົກ: ການເດີນທາງອອກເດີນທາງ
ລູກຄ້າສາມາດເລືອກເອົາພາຫະນະຈາກໂຮງງານ, ຫຼືເຈລະຈາກັບບໍລິສັດຂອງພວກເຮົາໃນການຈັດແຈງການຈັດສົ່ງໃຫ້ສະຖານທີ່ທີ່ໄດ້ກໍານົດໄວ້.
ອື່ນໆ :
1. ບໍລິສັດສາມາດສະຫນອງການບໍລິການລູກຄ້າດ້ວຍການບໍລິການສົ່ງອອກພາສີ.
2. ສະຖານີບໍລິການພາຍຫຼັງການຂາຍສໍາເລັດການແກ້ໄຂຄວາມກັງວົນຂອງທ່ານ!