ບໍລິສັດລົດໃຫຍ່ຈີນໃນເບື້ອງຕົ້ນໄດ້ພັດທະນາຍານພາຫະນະນອກເສັ້ນທາງທີ່ມີທາງໄກທີ່ເອີ້ນວ່າ EQ140 (25y), ເຊິ່ງບັນລຸຜົນສໍາເລັດຫຼາຍຢ່າງໃນສະຫນາມຮົບແລະໄດ້ຖືກເອີ້ນວ່າ 'HOLD WORLS'.
ໃນຖານະເປັນລົດບັນທຸກນອກຖະຫນົນໃນໄລຍະຕົ້ນໆທີ່ສ້າງຂຶ້ນສໍາລັບກອງທັບໃນປະເທດຂອງຂ້ອຍ, Eq2082 ບໍ່ພຽງແຕ່ມີການປ່ຽນແປງທີ່ດີເລີດສໍາລັບການດັດແປງຕ່າງໆ. ລົດບັນທຸກສອງແຖວນີ້ແມ່ນຖືກດັດແກ້ຈາກ EQ2082. ຄວາມຍາວຂອງ cab ແມ່ນຂະຫຍາຍໄປສູ່ບ່ອນນັ່ງສອງແຖວ. ແຖວຫລັງສາມາດຮອງຮັບໄດ້ 3 ຄົນ. ມັນເຫມາະສົມສໍາລັບການດັດແກ້ພາຫະນະກູ້ໄພຕາມເສັ້ນທາງ, ການສ້ອມແປງລົດສຸກເສີນແລະພາຫະນະພິເສດອື່ນໆທີ່ຕ້ອງມີແຮງງານແລະຊັບພະຍາກອນອຸປະກອນໃຫ້ດ່ວນເພື່ອປະຕິບັດວຽກງານ.
| ຂໍ້ມູນພື້ນຖານ | |
| ຂັບ | 6 * 6 |
| ທິດທາງ | rudder ຊ້າຍ |
| ຂະຫນາດ Chassis | 7850 * 2230 * 2670mm |
| ການຕັ້ງຄ່າ Chassis | |
| ຕູ້ | ຫົວແຫຼມ, ສອງແຖວ, ມີເຄື່ອງປັບອາກາດ |
| ຈໍານວນທີ່ນັ່ງ | 4 ~ 5 ຄົນ |
| ລໍ້ລໍ້ | 3850 * 1350mm |
| ກອບ | 860 * 232mm |
| engine | yuchai yc6j220-50 |
| ກອງປະຊຸມ Gearbox | ຄູ່ມື 8 ຄວາມໄວ |
| ການໂອນເງິນຮັບ | ເກຍສູງແລະຕ່ໍາ |
| maebashi | 4.5t |
| ຂົວກາງ | ວະຄະກາງ |
| ແກນທາງຫລັງ | ວະຄະກາງ |
| ຖັງ | 210L |
| ວົງຈອນ | ລະບົບ CORLCUIT 24V |
| ລະບົບການລະງັບ | ໃບພາກຮຽນ spring 10/10 |
| ວິທີການເບຣກ | ເບກອາກາດ |
| ຢາງລົດ | 12.00r20 (6 + 1) |
| ການຕັ້ງຄ່າ BodyWorks | |
| ຂະຫນາດດັດແປງ | ≥3700mm |
| engine | |
| engine | yuchai yc6j220-50 |
| ແຮງມ້າ | 220 |
| ການປ່ອຍອາຍພິດ | ແຫ່ງຊາດຫ້າ |
| ການຍ້າຍຖິ່ນ | 6.494L |
| ຈໍານວນກະບອກສູບ | 6 |
| ພະລັງງານຜົນຜະລິດ | 162kW |
| ຍູ້ແຮງ | 800n.m |
| ຄວາມໄວ | 2500RPM |
| ປະເພດນໍ້າມັນເຊື້ອໄຟ | ນໍ້າມັນກາຊວນ |
| ພາລາມິເຕີປະຕິບັດ | |
| ຄວາມໄວ | 95 ກມ / h |
| ອື່ນ | |
| ອື່ນ | ຍັດ |










ຂັ້ນຕອນທໍາອິດ: ການເຈລະຈາ ຄວາມຕ້ອງການການຊື້
ລູກຄ້າສາມາດແຈ້ງໃຫ້ພວກເຮົາຊາບກ່ຽວກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງພວກເຂົາໂດຍໂທລະສັບ / Wechat ຫຼືການກວດກາຢູ່ໃນສະຖານທີ່.
ຂັ້ນຕອນທີ 2: ປັບແຕ່ງແຜນການ
ບໍລິສັດຈະແນະນໍາໃຫ້ແນະນໍາຮູບແບບທີ່ສອດຄ້ອງກັນຫຼືປັບແຕ່ງການຕັ້ງຄ່າພາຫະນະຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ.
ຂັ້ນຕອນທີສາມ: ເຊັນສັນຍາ
ທັງສອງຝ່າຍໄດ້ເຊັນສັນຍາການຊື້ລົດແລະການຂາຍແລະຈ່າຍສັນຍາເງິນຝາກລ່ວງຫນ້າ (ສັນຍາສາມາດເຊັນໂດຍແຟັກຫຼືຕົວເອງ).
ຂັ້ນຕອນທີ 4: ຈັດແຈງການຜະລິດ
ອອກແຜນການຜະລິດແລະຈັດແຈງການຜະລິດ.
ຂັ້ນຕອນທີຫ້າ: ການເຮັດໃຫ້ສໍາເລັດ ພາຫະນະ
ຫຼັງຈາກຍານພາຫະນະແມ່ນ offline ສໍາລັບກວດກາ, ຄວາມດຸ່ນດ່ຽງທີ່ຍັງເຫຼືອຂອງຍານພາຫະນະຕ້ອງໄດ້ຮັບການຈ່າຍແລະຂັ້ນຕອນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງສໍາເລັດ.
ຂັ້ນຕອນທີຫົກ: ການເດີນທາງອອກເດີນທາງ
ລູກຄ້າສາມາດເລືອກເອົາພາຫະນະຈາກໂຮງງານ, ຫຼືເຈລະຈາກັບບໍລິສັດຂອງພວກເຮົາໃນການຈັດແຈງການຈັດສົ່ງໃຫ້ສະຖານທີ່ທີ່ໄດ້ກໍານົດໄວ້.
ອື່ນໆ :
1. ບໍລິສັດສາມາດສະຫນອງການບໍລິການລູກຄ້າດ້ວຍການບໍລິການສົ່ງອອກພາສີ.
2. ສະຖານີບໍລິການພາຍຫຼັງການຂາຍສໍາເລັດການແກ້ໄຂຄວາມກັງວົນຂອງທ່ານ!