| ສະຖານະການມີໃຫ້: | |
|---|---|
| Quantity: | |
ຮູບແບບນີ້ແມ່ນ chassis ຂອງ 'ລົດ hero' 25y, ເຊິ່ງແມ່ນຫມວດ 4 chassis ຂອງລົດແບບເກົ່າ Eq202E6d ສອງແລະສອງອາຫານ.
| ຂໍ້ມູນພື້ນຖານ | |
| ຂັບ | 6 * 6 |
| ທິດທາງ | rudder ຊ້າຍ |
| ຂະຫນາດ Chassis | ຄວາມຍາວ: 6005mm |
| ມະຫາຊົນທັງຫມົດ | 7800kg |
| ການຕັ້ງຄ່າ Chassis | |
| ລໍ້ລໍ້ | 3190 + 1100mm |
| ກອບ | 860 * 232mm |
| engine | / |
| ກອງປະຊຸມ Gearbox | ຄູ່ມື 5 ຄວາມໄວ |
| ການໂອນເງິນຮັບ | ເກຍສູງແລະຕ່ໍາ |
| maebashi | 2.5T |
| ຂົວກາງ | 2.5T |
| ແກນທາງຫລັງ | 2.5T |
| ຖັງ | 160L |
| ວົງຈອນ | ລະບົບ CORLCUIT 24V |
| ລະບົບການລະງັບ | ໃບພາກຮຽນ spring 9/13 |
| ວິທີການເບຣກ | ເບກອາກາດ |
| ຢາງລົດ | 11R18 (ລາຍການ 6 + 1) |
| ການຕັ້ງຄ່າ BodyWorks | |
| ກະພີ້ | ≥3700mm |
| ພາລາມິເຕີປະຕິບັດ | |
| wading ຄວາມເລິກ | 1100mm |
| ວິທີການ | 27 ° |
| ມູມມອງ | 43 ° |
| ດ້ານຫນ້າ overhang | 1340 |
| ການໂຈະດ້ານຫລັງ | 770 |
| ລໍ້ລໍ້ | 1774mm |
| ການເກັບກູ້ພື້ນດິນ | 285mm |
| ນິຍົມ | 60% |
| ຄວາມສາມາດ | ຮ້ອຍ |
| ອື່ນ | |
| ອື່ນ | ເຄື່ອງມືພາຫະນະ |






ຂັ້ນຕອນທໍາອິດ: ການເຈລະຈາ ຄວາມຕ້ອງການການຊື້
ລູກຄ້າສາມາດແຈ້ງໃຫ້ພວກເຮົາຊາບກ່ຽວກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງພວກເຂົາໂດຍໂທລະສັບ / Wechat ຫຼືການກວດກາຢູ່ໃນສະຖານທີ່.
ຂັ້ນຕອນທີ 2: ປັບແຕ່ງແຜນການ
ບໍລິສັດຈະແນະນໍາໃຫ້ແນະນໍາຮູບແບບທີ່ສອດຄ້ອງກັນຫຼືປັບແຕ່ງການຕັ້ງຄ່າພາຫະນະຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ.
ຂັ້ນຕອນທີສາມ: ເຊັນສັນຍາ
ທັງສອງຝ່າຍໄດ້ເຊັນສັນຍາການຊື້ລົດແລະການຂາຍແລະຈ່າຍສັນຍາເງິນຝາກລ່ວງຫນ້າ (ສັນຍາສາມາດເຊັນໂດຍແຟັກຫຼືຕົວເອງ).
ຂັ້ນຕອນທີ 4: ຈັດແຈງການຜະລິດ
ອອກແຜນການຜະລິດແລະຈັດແຈງການຜະລິດ.
ຂັ້ນຕອນທີຫ້າ: ການເຮັດໃຫ້ສໍາເລັດ ພາຫະນະ
ຫຼັງຈາກຍານພາຫະນະແມ່ນ offline ສໍາລັບກວດກາ, ຄວາມດຸ່ນດ່ຽງທີ່ຍັງເຫຼືອຂອງຍານພາຫະນະຕ້ອງໄດ້ຮັບການຈ່າຍແລະຂັ້ນຕອນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງສໍາເລັດ.
ຂັ້ນຕອນທີຫົກ: ການເດີນທາງອອກເດີນທາງ
ລູກຄ້າສາມາດເລືອກເອົາພາຫະນະຈາກໂຮງງານ, ຫຼືເຈລະຈາກັບບໍລິສັດຂອງພວກເຮົາໃນການຈັດແຈງການຈັດສົ່ງໃຫ້ສະຖານທີ່ທີ່ໄດ້ກໍານົດໄວ້.
ອື່ນໆ :
1. ບໍລິສັດສາມາດສະຫນອງການບໍລິການລູກຄ້າດ້ວຍການບໍລິການສົ່ງອອກພາສີ.
2. ສະຖານີບໍລິການພາຍຫຼັງການຂາຍສໍາເລັດການແກ້ໄຂຄວາມກັງວົນຂອງທ່ານ!