| ສະຖານະການມີໃຫ້: | |
|---|---|
| Quantity: | |
RV ຂັບສີ່ລໍ້ແມ່ນອີງໃສ່ແບບຄລາສສິກ DF eq2070 chassis. ມັນຖືກປ່ຽນເປັນ RV ໂດຍອີງໃສ່ປະສິດທິພາບທີ່ດີເລີດເດີມ. ມັນໄດ້ຖືກຕິດຕັ້ງຢູ່ກັບຫ້ອງອາບນ້ໍາ, ຫ້ອງນ້ໍາ, ແລະເຕົາໄຟສໍາລັບໃຊ້ໃນເຮືອນ, ເຊິ່ງສາມາດຕອບສະຫນອງຄວາມຕ້ອງການຂອງຄອບຄົວສາມສໍາລັບການເດີນທາງແລະຫ້ອງການນໍາໃຊ້. RV ຂັບສີ່ລໍ້ແມ່ນອີງໃສ່ແບບຄລາສສິກ DF eq2070 chassis. ມັນຖືກປ່ຽນເປັນ RV ໂດຍອີງໃສ່ປະສິດທິພາບທີ່ດີເລີດເດີມ. ມັນໄດ້ຖືກຕິດຕັ້ງຢູ່ກັບຫ້ອງອາບນ້ໍາ, ຫ້ອງນ້ໍາ, ແລະເຕົາໄຟສໍາລັບໃຊ້ໃນເຮືອນ, ເຊິ່ງສາມາດຕອບສະຫນອງຄວາມຕ້ອງການຂອງຄອບຄົວສາມສໍາລັບການເດີນທາງແລະຫ້ອງການນໍາໃຊ້. RV ຂັບສີ່ລໍ້ແມ່ນອີງໃສ່ແບບຄລາສສິກ DF eq2070 chassis. ມັນຖືກປ່ຽນເປັນ RV ໂດຍອີງໃສ່ປະສິດທິພາບທີ່ດີເລີດເດີມ. ມັນໄດ້ຖືກຕິດຕັ້ງຢູ່ກັບຫ້ອງອາບນ້ໍາ, ຫ້ອງນ້ໍາ, ແລະເຕົາໄຟສໍາລັບໃຊ້ໃນເຮືອນ, ເຊິ່ງສາມາດຕອບສະຫນອງຄວາມຕ້ອງການຂອງຄອບຄົວສາມສໍາລັບການເດີນທາງແລະຫ້ອງການນໍາໃຊ້.
| ຂໍ້ມູນພື້ນຖານ | |
| ຂັບ | 4 * 4 |
| ທິດທາງ | rudder / rudder ຊ້າຍ |
| ຂະຫນາດພາຫະນະ | 6900 * 2500 * 3780mm |
| ຂັດນ້ໍາຫນັກ | 881G |
| ການຕັ້ງຄ່າ Chassis | |
| ຕູ້ | ຫົວແປ, ຫນຶ່ງແລະເຄິ່ງແຖວ, ມີເຄື່ອງປັບອາກາດ |
| ຈໍານວນທີ່ນັ່ງ | 3 ຄົນ |
| ລໍ້ລໍ້ | 3600mm |
| ກອບ | 860 * 232mm |
| engine | Cummins B190 33 / B210 33 |
| ກອງປະຊຸມ Gearbox | ຄູ່ມື 5-Speed / 6-Speed / ຄວາມໄວແປດຂະຫນາດນ້ອຍ |
| ການໂອນເງິນຮັບ | ເກຍສູງແລະຕ່ໍາ |
| maebashi | 3.6t |
| ແກນທາງຫລັງ | 4.1t |
| ຖັງ | ເຮັດໃຫ້ມັນໃຫຍ່ເທົ່າທີ່ເປັນໄປໄດ້ຕາມສະຖານທີ່ຂອງພື້ນທີ່ |
| ວົງຈອນ | ລະບົບ CORLCUIT 24V |
| ລະບົບການລະງັບ | ໃບ SINGL8 / 12 |
| ວິທີການເບຣກ | ເບກອາກາດ |
| ຢາງລົດ | 14.00R20 (4 + 2) |
| ການຕັ້ງຄ່າ BodyWorks | |
| ກະພີ້ | 4200 * 2400 * 1900mm |
| engine | |
| engine | Cummins B190 33 |
| ແຮງມ້າ | 190 |
| ການປ່ອຍອາຍພິດ | ແຫ່ງຊາດສາມ |
| ການຍ້າຍຖິ່ນ | 5.9L |
| ຈໍານວນກະບອກສູບ | 6 |
| ພະລັງງານຜົນຜະລິດ | 140kW |
| ຍູ້ແຮງ | 640n.m |
| ຄວາມໄວ | 2500RPM |
| ປະເພດນໍ້າມັນເຊື້ອໄຟ | ນໍ້າມັນກາຊວນ |
| ພາລາມິເຕີປະຕິບັດ | |
| ຄວາມໄວ | 88km / h |
| ມຸມມອງ / ທິດທາງອອກເດີນທາງ | 35 ° / 32 ° |
| ການໂຈະດ້ານຫນ້າ / ດ້ານຫລັງ | 1500 / 1800mm |
| ລໍ້ລໍ້ | 1876 / 1870mm |
| ການເກັບກູ້ພື້ນດິນ | 400mm |
| ນິຍົມ | 60% |
| ໄມ | 500 ກວກ |
| ອື່ນ | |
| ອື່ນ | ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນຂອງ MIDE PEAGE ທີ່ມີລົດສົດໃສໃນລົດ, ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນ ແມັດແລະຂ້ອນຂ້າງຍາວອອກຈາກ 3 ແມັດ, ເຄື່ອງສູບນ້ໍາທີ່ມີໄຟຟ້າ, ໄຟຟ້າທີ່ມີຄວາມລະອຽດສູງສຸດຂອງຫ້ອງໂຖງ, ຫ້ອງນ້ໍາ 1 ຫນ່ວຍ |



















ຂັ້ນຕອນທໍາອິດ: ການເຈລະຈາ ຄວາມຕ້ອງການການຊື້
ລູກຄ້າສາມາດແຈ້ງໃຫ້ພວກເຮົາຊາບກ່ຽວກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງພວກເຂົາໂດຍໂທລະສັບ / Wechat ຫຼືການກວດກາຢູ່ໃນສະຖານທີ່.
ຂັ້ນຕອນທີ 2: ປັບແຕ່ງແຜນການ
ບໍລິສັດຈະແນະນໍາໃຫ້ແນະນໍາຮູບແບບທີ່ສອດຄ້ອງກັນຫຼືປັບແຕ່ງການຕັ້ງຄ່າພາຫະນະຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ.
ຂັ້ນຕອນທີສາມ: ເຊັນສັນຍາ
ທັງສອງຝ່າຍໄດ້ເຊັນສັນຍາການຊື້ລົດແລະການຂາຍແລະຈ່າຍສັນຍາເງິນຝາກລ່ວງຫນ້າ (ສັນຍາສາມາດເຊັນໂດຍແຟັກຫຼືຕົວເອງ).
ຂັ້ນຕອນທີ 4: ຈັດແຈງການຜະລິດ
ອອກແຜນການຜະລິດແລະຈັດແຈງການຜະລິດ.
ຂັ້ນຕອນທີຫ້າ: ການເຮັດໃຫ້ສໍາເລັດ ພາຫະນະ
ຫຼັງຈາກຍານພາຫະນະແມ່ນ offline ສໍາລັບກວດກາ, ຄວາມດຸ່ນດ່ຽງທີ່ຍັງເຫຼືອຂອງຍານພາຫະນະຕ້ອງໄດ້ຮັບການຈ່າຍແລະຂັ້ນຕອນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງສໍາເລັດ.
ຂັ້ນຕອນທີຫົກ: ການເດີນທາງອອກເດີນທາງ
ລູກຄ້າສາມາດເລືອກເອົາພາຫະນະຈາກໂຮງງານ, ຫຼືເຈລະຈາກັບບໍລິສັດຂອງພວກເຮົາໃນການຈັດແຈງການຈັດສົ່ງໃຫ້ສະຖານທີ່ທີ່ໄດ້ກໍານົດໄວ້.
ອື່ນໆ :
1. ບໍລິສັດສາມາດສະຫນອງການບໍລິການລູກຄ້າດ້ວຍການບໍລິການສົ່ງອອກພາສີ.
2. ສະຖານີບໍລິການພາຍຫຼັງການຂາຍສໍາເລັດການແກ້ໄຂຄວາມກັງວົນຂອງທ່ານ!