| ສະຖານະການມີໃຫ້: | |
|---|---|
| Quantity: | |
DF ໃນຖານະເປັນລົດທະຫານພາຍໃນປະເທດແບບເກົ່າແກ່, ຜູ້ໃຫ້ບໍລິການດ້ານບຸກຄະລາກອນຂ້າມທະບຽນ EQ2070g ມີຄຸນລັກສະນະທີ່ມີຄວາມຫມັ້ນຄົງເປັນຈຸດເດັ່ນທີ່ສຸດຂອງມັນ, ເຮັດໃຫ້ຍານພາຫະນະທີ່ໂປດປານໃນທົ່ວໂລກ.
The Chassis ຮັບຮອງເອົາ DF cab 153 cab, ແລະທຸກພາກສ່ວນແລະສ່ວນປະກອບທີ່ຮັບຮອງເອົາມາດຕະຖານການທະຫານ. ໃນຖານະເປັນທະຫານພາຫະນະທາງທະຫານ, ຄວາມທົນທານແລະການປະຕິບັດນອກຖະຫນົນທີ່ດີເລີດແມ່ນພື້ນຖານທີ່ສຸດ. ເນື່ອງຈາກຂໍ້ໄດ້ປຽບຕ່າງໆ, ເຄື່ອງປັ່ນປ່ວນນີ້ມັກຈະຖືກນໍາໃຊ້ເພື່ອດັດແປງມັນເປັນສີຂຽວ, ລົດບັນທຸກ, ລົດບັນທຸກ, ແລະອື່ນໆມັນກໍ່ເປັນແບບທີ່ຂາຍດີທີ່ສຸດສໍາລັບການສົ່ງອອກ. DF ໃນຖານະເປັນລົດທະຫານພາຍໃນປະເທດແບບເກົ່າແກ່, ຜູ້ໃຫ້ບໍລິການດ້ານບຸກຄະລາກອນຂ້າມທະບຽນ EQ2070g ມີຄຸນລັກສະນະທີ່ມີຄວາມຫມັ້ນຄົງເປັນຈຸດເດັ່ນທີ່ສຸດຂອງມັນ, ເຮັດໃຫ້ຍານພາຫະນະທີ່ໂປດປານໃນທົ່ວໂລກ. The Chassis ຮັບຮອງເອົາ DF cab 153 cab, ແລະທຸກພາກສ່ວນແລະສ່ວນປະກອບທີ່ຮັບຮອງເອົາມາດຕະຖານການທະຫານ. ໃນຖານະເປັນທະຫານພາຫະນະທາງທະຫານ, ຄວາມທົນທານແລະການປະຕິບັດນອກຖະຫນົນທີ່ດີເລີດແມ່ນພື້ນຖານທີ່ສຸດ. ເນື່ອງຈາກຂໍ້ໄດ້ປຽບຕ່າງໆ, ເຄື່ອງປັ່ນປ່ວນນີ້ມັກຈະຖືກນໍາໃຊ້ເພື່ອດັດແປງມັນເປັນສີຂຽວ, ລົດບັນທຸກ, ລົດບັນທຸກ, ແລະອື່ນໆມັນກໍ່ເປັນແບບທີ່ຂາຍດີທີ່ສຸດສໍາລັບການສົ່ງອອກ.
| ຂໍ້ມູນພື້ນຖານ | |
| ຂັບ | 4 * 4 |
| ທິດທາງ | rudder / rudder ຊ້າຍ |
| ຂະຫນາດ Chassis | 7038 * 2480 * 2780mm (ຄວາມຍາວ 6438mm) |
| ມະຫາຊົນທັງຫມົດ | 7910kg |
| ຂັດນ້ໍາຫນັກ | 4955KG |
| ການຕັ້ງຄ່າ Chassis | |
| ຕູ້ | ຫົວແປ, ຫນຶ່ງແລະເຄິ່ງແຖວ, ມີເຄື່ອງປັບອາກາດ |
| ຈໍານວນທີ່ນັ່ງ | 3 ຄົນ |
| ລໍ້ລໍ້ | 4200mm (3600mm ທໍາມະດາ) |
| ກອບ | 860 * 232mm |
| engine | Cummins B190 33 / B170 33 / b210 33 |
| ກອງປະຊຸມ Gearbox | ຄູ່ມື 5-Speed / 6-Speed / ຄວາມໄວແປດຂະຫນາດນ້ອຍ |
| ການໂອນເງິນຮັບ | ເກຍສູງແລະຕ່ໍາ |
| maebashi | 3.6t |
| ແກນທາງຫລັງ | 4.1t |
| ຖັງ | 210L (ສາມາດເພີ່ມຂື້ນໃນອະວະກາດ) |
| ວົງຈອນ | ລະບົບ CORLCUIT 24V |
| ລະບົບການລະງັບ | ໃບພາກຮຽນ spring 9/11 |
| ວິທີການເບຣກ | ເບກອາກາດ |
| ຢາງລົດ | 12.5r20 (4 + 1) |
| ການຕັ້ງຄ່າ BodyWorks | |
| ກະພີ້ | ≥4185mm (ປົກກະຕິແມ່ນ 4585mm) |
| engine | |
| engine | Cummins B190 33 |
| ແຮງມ້າ | 190 |
| ການປ່ອຍອາຍພິດ | ແຫ່ງຊາດສາມ |
| ການຍ້າຍຖິ່ນ | 5.9L |
| ຈໍານວນກະບອກສູບ | 6 |
| ພະລັງງານຜົນຜະລິດ | 140kW |
| ຍູ້ແຮງ | 640n.m |
| ຄວາມໄວ | 2500RPM |
| ປະເພດນໍ້າມັນເຊື້ອໄຟ | ນໍ້າມັນກາຊວນ |
| ພາລາມິເຕີປະຕິບັດ | |
| ຄວາມໄວ | 87km / h |
| ມຸມມອງ / ທິດທາງອອກເດີນທາງ | 35 ° / 33 ° |
| ການໂຈະດ້ານຫນ້າ / ດ້ານຫລັງ | 1400 / 1430mm |
| ລໍ້ລໍ້ | ປີ 1920 / 1830mm |
| ການເກັບກູ້ພື້ນດິນ | 315mm |
| ນິຍົມ | 60% |
| ຄ້ອຍຊັນ | ຮ້ອຍ |
| ພົ່ນ | 1000mm |
| ຟັນຝ່າ | 550mm |
| ປ່ຽນເສັ້ນຜ່າສູນກາງ | 15 ມ |
| ອື່ນ | |
| ອື່ນ | ເຄື່ອງດັບເພີງ, ເຄື່ອງມືຍານພາຫະນະ |














ຂັ້ນຕອນທໍາອິດ: ການເຈລະຈາ ຄວາມຕ້ອງການການຊື້
ລູກຄ້າສາມາດແຈ້ງໃຫ້ພວກເຮົາຊາບກ່ຽວກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງພວກເຂົາໂດຍໂທລະສັບ / Wechat ຫຼືການກວດກາຢູ່ໃນສະຖານທີ່.
ຂັ້ນຕອນທີ 2: ປັບແຕ່ງແຜນການ
ບໍລິສັດຈະແນະນໍາໃຫ້ແນະນໍາຮູບແບບທີ່ສອດຄ້ອງກັນຫຼືປັບແຕ່ງການຕັ້ງຄ່າພາຫະນະຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ.
ຂັ້ນຕອນທີສາມ: ເຊັນສັນຍາ
ທັງສອງຝ່າຍໄດ້ເຊັນສັນຍາການຊື້ລົດແລະການຂາຍແລະຈ່າຍສັນຍາເງິນຝາກລ່ວງຫນ້າ (ສັນຍາສາມາດເຊັນໂດຍແຟັກຫຼືຕົວເອງ).
ຂັ້ນຕອນທີ 4: ຈັດແຈງການຜະລິດ
ອອກແຜນການຜະລິດແລະຈັດແຈງການຜະລິດ.
ຂັ້ນຕອນທີຫ້າ: ການເຮັດໃຫ້ສໍາເລັດ ພາຫະນະ
ຫຼັງຈາກຍານພາຫະນະແມ່ນ offline ສໍາລັບກວດກາ, ຄວາມດຸ່ນດ່ຽງທີ່ຍັງເຫຼືອຂອງຍານພາຫະນະຕ້ອງໄດ້ຮັບການຈ່າຍແລະຂັ້ນຕອນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງສໍາເລັດ.
ຂັ້ນຕອນທີຫົກ: ການເດີນທາງອອກເດີນທາງ
ລູກຄ້າສາມາດເລືອກເອົາພາຫະນະຈາກໂຮງງານ, ຫຼືເຈລະຈາກັບບໍລິສັດຂອງພວກເຮົາໃນການຈັດແຈງການຈັດສົ່ງໃຫ້ສະຖານທີ່ທີ່ໄດ້ກໍານົດໄວ້.
ອື່ນໆ :
1. ບໍລິສັດສາມາດສະຫນອງການບໍລິການລູກຄ້າດ້ວຍການບໍລິການສົ່ງອອກພາສີ.
2. ສະຖານີບໍລິການພາຍຫຼັງການຂາຍສໍາເລັດການແກ້ໄຂຄວາມກັງວົນຂອງທ່ານ!