| ສະຖານະການມີໃຫ້: | |
|---|---|
| Quantity: | |
ບໍລິສັດລົດໃຫຍ່ຈີນໃນເບື້ອງຕົ້ນໄດ້ພັດທະນາຍານພາຫະນະນອກເສັ້ນທາງທີ່ມີທາງໄກທີ່ເອີ້ນວ່າ EQ140 (25y), ເຊິ່ງບັນລຸຜົນສໍາເລັດຫຼາຍຢ່າງໃນສະຫນາມຮົບແລະໄດ້ຖືກເອີ້ນວ່າ 'HOLD WORLS'.
EQ2082E6D, ຍັງເອີ້ນວ່າ Eq240 ຫຼື 25y, ແມ່ນຂະຫນາດຍາວ 2,5-torn-drive-wheel-like-wheel-like Counter-like country. ຄັ້ງຫນຶ່ງມັນໄດ້ຖືກເອີ້ນວ່າ 'hero ລົດ'. ຄຸນລັກສະນະຂອງມັນປະກອບມີ netw, ສຸດທິແສງສະຫວ່າງ, ຕາຫນ່າງປ້ອງກັນ, ແສງຕ້ານເຮືອບິນ, ເຄື່ອງເຈາະປືນ, ແລະຖັງນໍ້າມັນເຊື້ອໄຟຄູ່. ເນື່ອງຈາກວ່າມັນໄດ້ຜ່ານການທົດສອບການຕໍ່ສູ້ຕົວຈິງແລະຄຸນສົມບັດນອກຖະຫນົນຂອງມັນ, ມັນໄດ້ຖືກຮັບຮູ້ແລ້ວ, ມັນໄດ້ຖືກນໍາໃຊ້ເຂົ້າໃນພົນລະເມືອງ.
| ຂໍ້ມູນພື້ນຖານ | |
| ຂັບ | 6 * 6 |
| ທິດທາງ | rudder ຊ້າຍ |
| ມະຫາຊົນທັງຫມົດ | 7800kg |
| ຂັດນ້ໍາຫນັກ | / |
| ການຕັ້ງຄ່າ Chassis | |
| ຕູ້ | ຫົວແປ, ຫນຶ່ງແລະເຄິ່ງແຖວ, ມີເຄື່ອງປັບອາກາດ |
| ຈໍານວນທີ່ນັ່ງ | 3 ຄົນ |
| ລໍ້ລໍ້ | 3190 + 1100mm |
| ກອບ | 860 * 232mm |
| engine | Cummins B170 33 |
| ກ່ອງເກ | ຄູ່ມື 5 ຄວາມໄວ |
| ໂອນເງິນ | ເກຍສູງແລະຕ່ໍາ |
| maebashi | 2.5T |
| ຂົວກາງ | 2.5T |
| ແກນທາງຫລັງ | 2.5T |
| ຖັງ | 140 + 70L |
| ວົງຈອນ | ລະບົບ CORLCUIT 24V |
| ລະບົບການລະງັບ | ໃບພາກຮຽນ spring 9/13 |
| ວິທີການເບຣກ | ເບກອາກາດ |
| ຢາງລົດ | 11R18 (6 + 1) |
| ການຕັ້ງຄ່າ BodyWorks | |
| ຖັງນ້ໍາມັນ | 5/8/10/12/12/15 Square |
| engine | |
| engine | Cummins B170 33 |
| ແຮງມ້າ | 170 |
| ການປ່ອຍອາຍພິດ | ແຫ່ງຊາດສາມ |
| ການຍ້າຍຖິ່ນ | 5.9L |
| ຈໍານວນກະບອກສູບ | 6 |
| ພະລັງງານຜົນຜະລິດ | 125kW |
| ຍູ້ແຮງ | 560n.m |
| ຄວາມໄວ | 2500RPM |
| ປະເພດນໍ້າມັນເຊື້ອໄຟ | ນໍ້າມັນກາຊວນ |
| ພາລາມິເຕີປະຕິບັດ | |
| ຄວາມໄວ | 85 ກິໂລແມັດ / h |
| wading ຄວາມເລິກ | 1100mm |
| ວິທີການ | 37 ° |
| ມູມມອງ | 44 ° |
| ລໍ້ລໍ້ | 1774mm |
| ການເກັບກູ້ພື້ນດິນ | 285mm |
| ນິຍົມ | 60% |
| ຄວາມສູງເກັບກູ້ | 415mm |
| ອື່ນ | |
| ອື່ນ | ເຄື່ອງມືພາຫະນະ |










ຂັ້ນຕອນທໍາອິດ: ການເຈລະຈາ ຄວາມຕ້ອງການການຊື້
ລູກຄ້າສາມາດແຈ້ງໃຫ້ພວກເຮົາຊາບກ່ຽວກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງພວກເຂົາໂດຍໂທລະສັບ / Wechat ຫຼືການກວດກາຢູ່ໃນສະຖານທີ່.
ຂັ້ນຕອນທີ 2: ປັບແຕ່ງແຜນການ
ບໍລິສັດຈະແນະນໍາໃຫ້ແນະນໍາຮູບແບບທີ່ສອດຄ້ອງກັນຫຼືປັບແຕ່ງການຕັ້ງຄ່າພາຫະນະຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ.
ຂັ້ນຕອນທີສາມ: ເຊັນສັນຍາ
ທັງສອງຝ່າຍໄດ້ເຊັນສັນຍາການຊື້ລົດແລະການຂາຍແລະຈ່າຍສັນຍາເງິນຝາກລ່ວງຫນ້າ (ສັນຍາສາມາດເຊັນໂດຍແຟັກຫຼືຕົວເອງ).
ຂັ້ນຕອນທີ 4: ຈັດແຈງການຜະລິດ
ອອກແຜນການຜະລິດແລະຈັດແຈງການຜະລິດ.
ຂັ້ນຕອນທີຫ້າ: ການເຮັດໃຫ້ສໍາເລັດ ພາຫະນະ
ຫຼັງຈາກຍານພາຫະນະແມ່ນ offline ສໍາລັບກວດກາ, ຄວາມດຸ່ນດ່ຽງທີ່ຍັງເຫຼືອຂອງຍານພາຫະນະຕ້ອງໄດ້ຮັບການຈ່າຍແລະຂັ້ນຕອນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງສໍາເລັດ.
ຂັ້ນຕອນທີຫົກ: ການເດີນທາງອອກເດີນທາງ
ລູກຄ້າສາມາດເລືອກເອົາພາຫະນະຈາກໂຮງງານ, ຫຼືເຈລະຈາກັບບໍລິສັດຂອງພວກເຮົາໃນການຈັດແຈງການຈັດສົ່ງໃຫ້ສະຖານທີ່ທີ່ໄດ້ກໍານົດໄວ້.
ອື່ນໆ :
1. ບໍລິສັດສາມາດສະຫນອງການບໍລິການລູກຄ້າດ້ວຍການບໍລິການສົ່ງອອກພາສີ.
2. ສະຖານີບໍລິການພາຍຫຼັງການຂາຍສໍາເລັດການແກ້ໄຂຄວາມກັງວົນຂອງທ່ານ!