| ສະຖານະການມີໃຫ້: | |
|---|---|
| Quantity: | |
ພາຫະນະໂຈມຕີທີ່ຖືກປົກປ້ອງ CSK162 ສ່ວນໃຫຍ່ແມ່ນໃຊ້ເປັນພາຫະນະສູ້ຮົບຂອງທີມໃນການຕໍ່ສູ້ກັບກອງທັບເຮືອເພື່ອປະຕິບັດວຽກງານທີ່ປະຕິບັດຢ່າງໄວວາໃນສະຫນາມຮົບ. ມັນຍັງສາມາດດັດແປງໄດ້ຕາມຄວາມເຫມາະສົມຕາມພາລະກິດທີ່ແຕກຕ່າງກັນ. DF Mengshi ລົດທີ່ຖືກປົກປ້ອງ CSK162 ແມ່ນພາຫະນະທີ່ມີການປ້ອງກັນທີ່ມີການເຫນັງຕີງແລະມີການພັດທະນາສູງໂດຍບໍລິສັດ DF. ມັນເປັນລະບົບໂອນກໍາມະກອນທີ່ມີຄວາມໄວສູງທີ່ມີຄວາມໄວສູງ, ລົດໄຟຟ້າທີ່ມີຄວາມໄວສູງ, ຮ່າງກາຍ.
DF Mengshi CSK162 ຕອບສະຫນອງຄວາມຕ້ອງການຂອງພາຫະນະທີ່ມີຖະຫນົນຫົນທາງທີ່ເຄື່ອນທີ່ສູງແລະມີຖະຫນົນສຸກເສີນ (ບໍ່ມີຖະຫນົນຫົນທາງ ມັນສາມາດຖືກຂົນສົ່ງໂດຍໃຊ້ IL-76, Y-8 ແລະເຮືອບິນອື່ນໆ, ເຮືອທີ່ຈອດລົດແລະລົດໄຟລົດໄຟ, ແລະສາມາດເປັນເຮືອບິນໂດຍເຮືອບິນ IL-76.
| ຂໍ້ມູນພື້ນຖານ | |
| ຂັບ | 4 * 4 |
| ທິດທາງ | rudder ຊ້າຍ |
| ຂະຫນາດ Chassis | / |
| ຂະຫນາດພາຫະນະ | 4950 × 2375 × 1860mm |
| ມະຫາຊົນທັງຫມົດ | 6300kg |
| ຂັດນ້ໍາຫນັກ | 4900KG |
| ການໂຫຼດຄຸນນະພາບ | 1400kg |
| ການຕັ້ງຄ່າ Chassis | |
| ຕູ້ | ຄໍາແນະນໍາທີ່ໂດດເດັ່ນ, ແຖວດຽວ, ມີເຄື່ອງປັບອາກາດ, ເຮັດດ້ວຍແຜ່ນເຫຼັກທີ່ຖືກທໍາລາຍ |
| ຈໍານວນທີ່ນັ່ງ | 6 ຄົນ |
| ລໍ້ລໍ້ | 3300mm |
| ກອບ | ກອບທີ່ເປັນຮູບຊົງຂັ້ນໄດ, ມີຫນ້າຕີນດ້ານຫນ້າແລະດ້ານຫລັງ, ເຮັດດ້ວຍແຜ່ນເຫຼັກທີ່ມີຄວາມຫມັ້ນໃຈສູງ |
| engine | DF Cummins ed300 40 |
| ກອງປະຊຸມ Gearbox | ຄູ່ມືກົນຈັກ 5 ຄວາມໄວ |
| ການໂອນເງິນຮັບ | ເຕັມເວລາຂັບສີ່ລໍ້, ເກຍສູງແລະຕ່ໍາ |
| maebashi | 2.9t |
| ຂົວກາງ | / |
| ແກນທາງຫລັງ | ວະຄະກາງ |
| ຖັງ | 50l + 56L |
| ວົງຈອນ | ລະບົບ 24V ຂອງວົງຈອນ, ພື້ນທີ່ຫວ່າງ |
| ລະບົບການລະງັບ | Double Wishbone Suspension, Coil Springs, ເຄື່ອງດູດຊືມຂອງໄຮໂດຼລິກ |
| ວິທີການເບຣກ | ລະບົບເບກເບຣກ Dual-Circuit Circuit, 6s / 6m abs; ເບກແຜ່ນຄວາມກົດດັນດ້ານອາກາດ, ເບກບ່ອນຈອດລົດພະລັງງານດ້ານພະລັງງານດ້ານພະລັງງານ |
| ຢາງລົດ | 305 / 80R18FT (4 ລອກ) |
| ການຕັ້ງຄ່າ BodyWorks | |
| ກະພີ້ | / |
| engine | |
| engine | DF Cummins edE200 41 |
| ແຮງມ້າ | 200 |
| ການປ່ອຍອາຍພິດ | IV ແຫ່ງຊາດ |
| ການຍ້າຍຖິ່ນ | 4.5L |
| ຈໍານວນກະບອກສູບ | / |
| ພະລັງງານຜົນຜະລິດ | 147kW |
| ຍູ້ແຮງ | 570n.m |
| ຄວາມໄວ | / rpm |
| ປະເພດນໍ້າມັນເຊື້ອໄຟ | ນໍ້າມັນກາຊວນ |
| ພາລາມິເຕີປະຕິບັດ | |
| ຄວາມໄວ | 120km / h |
| wading ຄວາມເລິກ | 750mm (ທາງເລືອກ 1200mm) |
| ຄວາມສູງເກັບກູ້ | 450mm |
| ການເກັບກູ້ພື້ນດິນ | 400mm |
| ວິທີການ | 56 ° |
| ມູມມອງ | 40 ° |
| ດ້ານຫນ້າ overhang | 650 ± 5mm |
| ການໂຈະດ້ານຫລັງ | 1000 ± 5mm |
| ປ່ຽນເສັ້ນຜ່າສູນກາງ | 15 ມ |
| ຄວາມກວ້າງຂອງຮ່ອມ | 700mm |
| ລໍ້ລໍ້ | ປີ 1913 / 1917mm |
| ການຊົມໃຊ້ນ້ໍາມັນເຊື້ອໄຟ | ປີ 19l / 100km |
| ນິຍົມ | 60% |
| ຄ້ອຍຂ້າງຂັບລົດ | ຮ້ອຍ |
| ໄມ | ≥600km |
| ອື່ນ | |
| ອື່ນ | ເຄື່ອງມືຍານພາຫະນະ, ເຄື່ອງດັບເພີງ, jacks |














ຂັ້ນຕອນທໍາອິດ: ການເຈລະຈາ ຄວາມຕ້ອງການການຊື້
ລູກຄ້າສາມາດແຈ້ງໃຫ້ພວກເຮົາຊາບກ່ຽວກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງພວກເຂົາໂດຍໂທລະສັບ / Wechat ຫຼືການກວດກາຢູ່ໃນສະຖານທີ່.
ຂັ້ນຕອນທີ 2: ປັບແຕ່ງແຜນການ
ບໍລິສັດຈະແນະນໍາໃຫ້ແນະນໍາຮູບແບບທີ່ສອດຄ້ອງກັນຫຼືປັບແຕ່ງການຕັ້ງຄ່າພາຫະນະຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ.
ຂັ້ນຕອນທີສາມ: ເຊັນສັນຍາ
ທັງສອງຝ່າຍໄດ້ເຊັນສັນຍາການຊື້ລົດແລະການຂາຍແລະຈ່າຍສັນຍາເງິນຝາກລ່ວງຫນ້າ (ສັນຍາສາມາດເຊັນໂດຍແຟັກຫຼືຕົວເອງ).
ຂັ້ນຕອນທີ 4: ຈັດແຈງການຜະລິດ
ອອກແຜນການຜະລິດແລະຈັດແຈງການຜະລິດ.
ຂັ້ນຕອນທີຫ້າ: ການເຮັດໃຫ້ສໍາເລັດ ພາຫະນະ
ຫຼັງຈາກຍານພາຫະນະແມ່ນ offline ສໍາລັບກວດກາ, ຄວາມດຸ່ນດ່ຽງທີ່ຍັງເຫຼືອຂອງຍານພາຫະນະຕ້ອງໄດ້ຮັບການຈ່າຍແລະຂັ້ນຕອນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງສໍາເລັດ.
ຂັ້ນຕອນທີຫົກ: ການເດີນທາງອອກເດີນທາງ
ລູກຄ້າສາມາດເລືອກເອົາພາຫະນະຈາກໂຮງງານ, ຫຼືເຈລະຈາກັບບໍລິສັດຂອງພວກເຮົາໃນການຈັດແຈງການຈັດສົ່ງໃຫ້ສະຖານທີ່ທີ່ໄດ້ກໍານົດໄວ້.
ອື່ນໆ :
1. ບໍລິສັດສາມາດສະຫນອງການບໍລິການລູກຄ້າດ້ວຍການບໍລິການສົ່ງອອກພາສີ.
2. ສະຖານີບໍລິການພາຍຫຼັງການຂາຍສໍາເລັດການແກ້ໄຂຄວາມກັງວົນຂອງທ່ານ!