| ສະຖານະການມີໃຫ້: | |
|---|---|
| Quantity: | |
DF Eq5096mCss Warrior Warrior Six-Wheel-Drive Sge-Wheel-Drive Shassis ຖືກພັດທະນາໂດຍບໍລິສັດຂອງພວກເຮົາໃນການຮ່ວມມືກັບ DF. ມັນເຫມາະສໍາລັບການລາດຕະເວນຂອງ Troop, ການຝຶກອົບຮົມນອກ, ການກູ້ໄພສຸກເສີນ, ແລະອື່ນໆ, ແລະຍັງສາມາດຕິດຕັ້ງອາວຸດຕ່າງໆ. ຍານພາຫະນະມີຜົນງານນອກຖະຫນົນທີ່ດີເລີດແລະສາມາດຜ່ານສະພາບເສັ້ນທາງທີ່ໂຫດຮ້າຍເຊັ່ນ: ເສັ້ນທາງ, ຂຸມ, ຖໍ້າ, ຖໍ້າ, ແລະເສັ້ນທາງນ້ໍາໃນລະດັບໃດຫນຶ່ງ. ການສະຫນອງທາງການແພດ, ການຝຶກຊ້ອມການຕໍ່ສູ້ທາງດ້ານສະຫນາມ, ການຝຶກອົບຮົມພາກສະຫນາມ, ແລະການນໍາໃຊ້ສັນຕິພາບ
ສະພາບອາກາດ: ສາມາດໃຊ້ໄດ້ກັບຄວາມຕ້ອງການສູງສຸດສູງສຸດ≤ 5000m, ຄວາມຕ້ອງການອື່ນໆທີ່ໄດ້ຮັບການທົດສອບໃນການປະທັບຕາ. ອ້າງອີງເຖິງຂອບເຂດການປະທັບຕາຂອງລົດໂດຍສານລົດເມແລະວິທີການທົດສອບ (QC / T 476-2007),}
| ຂໍ້ມູນພື້ນຖານ | |
| ຂັບ | 6 * 6 |
| ທິດທາງ | rudder ຊ້າຍ |
| ຂະຫນາດ Chassis | 7980 × 2490 × 2450mm |
| ຂະຫນາດພາຫະນະ | / |
| ມະຫາຊົນທັງຫມົດ | 15000kg |
| ຂັດນ້ໍາຫນັກ | 5500KG |
| ການຕັ້ງຄ່າ Chassis | |
| ຕູ້ | ຄໍາແນະນໍາທີ່ໂດດເດັ່ນ, ແຖວດຽວ, ມີເຄື່ອງປັບອາກາດ, ເຮັດດ້ວຍແຜ່ນເຫຼັກທີ່ຖືກທໍາລາຍ |
| ຈໍານວນທີ່ນັ່ງ | 2 ~ 3 ຄົນ |
| ລໍ້ລໍ້ | 4600 + 1400 ມມ |
| ກອບ | ກອບທີ່ເປັນຮູບຊົງຂັ້ນໄດ, ມີຫນ້າຕີນດ້ານຫນ້າແລະດ້ານຫລັງ, ເຮັດດ້ວຍແຜ່ນເຫຼັກທີ່ມີຄວາມຫມັ້ນໃຈສູງ |
| engine | DF Cummins ed300 40 |
| ກອງປະຊຸມ Gearbox | ຄູ່ມືກົນຈັກຫົກຄວາມໄວ |
| ການໂອນເງິນຮັບ | ຄວາມໄວສູງແລະຕ່ໍາ, ຂັບເຕັມເວລາ, ມີລະຫັດທີ່ແຕກຕ່າງກັນລະຫວ່າງແກນ, ເຊິ່ງສາມາດຖືກບັງຄັບໃຫ້ລັອກ |
| maebashi | 5T ເຊື່ອມຕໍ່ກັນ, ການຫຼຸດຜ່ອນການຫຼຸດຜ່ອນການຫຼຸດຂອງລົດເກຍດ້ານຂ້າງ |
| ຂົວກາງ | 5T ເຊື່ອມຕໍ່ກັນ, ການຫຼຸດຜ່ອນການຫຼຸດຜ່ອນການຫຼຸດຂອງລົດເກຍດ້ານຂ້າງ |
| ແກນທາງຫລັງ | 5T ເຊື່ອມຕໍ່ກັນ, ການຫຼຸດຜ່ອນການຫຼຸດຜ່ອນການຫຼຸດຂອງລົດເກຍດ້ານຂ້າງ |
| ຖັງ | 150L + 60L |
| ວົງຈອນ | ລະບົບ 24V Circuit, Dual 28V150A Generators |
| ລະບົບການລະງັບ | ດ້ານຫນ້າ: ການໂຈະເອກະລາດ Double Angree, ລະດູໃບໄມ້ປົ່ງຂະຫນາດນ້ອຍຕົວປ່ຽນແປງ (ກະໂດດຂັ້ນຕອນ 150mm), ກາງ / ດ້ານຫລັງ: ການໂຈະເອກະລາດຄູ່, ລະດູໃບໄມ້ປົ່ງຂະຫນາດນ້ອຍຕົວປ່ຽນແປງ (ກະໂດດຂັ້ນຕອນທີ 150mm), |
| ວິທີການເບຣກ | ລະບົບເບກເບຣກ Dual-Circuit Circuit, 6s / 6m abs; ເບກແຜ່ນຄວາມກົດດັນດ້ານອາກາດ, ເບກບ່ອນຈອດລົດພະລັງງານດ້ານພະລັງງານດ້ານພະລັງງານ |
| ຢາງລົດ | 365 / 80R20 (ສະຫນັບສະຫນູນພາຍໃນທີ່ເປັນທາງເລືອກ); 10.0-20 ແບ່ງປັນໂລຫະປະສົມ Aluminium |
| ການຕັ້ງຄ່າ BodyWorks | |
| ກະພີ້ | / |
| engine | |
| engine | DF Cummins ed300 40 |
| ແຮງມ້າ | 300 |
| ການປ່ອຍອາຍພິດ | IV ແຫ່ງຊາດ |
| ການຍ້າຍຖິ່ນ | 6.7L |
| ຈໍານວນກະບອກສູບ | 6 |
| ພະລັງງານຜົນຜະລິດ | 221KW |
| ຍູ້ແຮງ | 1100n.m |
| ຄວາມໄວ | 2500RPM |
| ປະເພດນໍ້າມັນເຊື້ອໄຟ | ນໍ້າມັນກາຊວນ |
| ພາລາມິເຕີປະຕິບັດ | |
| ຄວາມໄວ | 120km / h |
| wading ຄວາມເລິກ | 1200mm |
| ຄວາມສູງເກັບກູ້ | 550mm |
| ການເກັບກູ້ພື້ນດິນ | 400mm |
| ວິທີການ | 45 ° |
| ມູມມອງ | 60 ° |
| ດ້ານຫນ້າ overhang | 1050mm |
| ການໂຈະດ້ານຫລັງ | 800mm |
| ປ່ຽນເສັ້ນຜ່າສູນກາງ | ຮ້ອຍ |
| ຄວາມກວ້າງຂອງຮ່ອມ | 750mm |
| ລໍ້ລໍ້ | 2100mm |
| ຄວາມໄວທີ່ຫມັ້ນຄົງ | ≤2.5KM / h |
| ນິຍົມ | 60% |
| ຄ້ອຍຂ້າງຂັບລົດ | ຮ້ອຍ |
| ໄມ | ≥600km |
| ອື່ນ | |
| ອື່ນ | / |














ຂັ້ນຕອນທໍາອິດ: ການເຈລະຈາ ຄວາມຕ້ອງການການຊື້
ລູກຄ້າສາມາດແຈ້ງໃຫ້ພວກເຮົາຊາບກ່ຽວກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງພວກເຂົາໂດຍໂທລະສັບ / Wechat ຫຼືການກວດກາຢູ່ໃນສະຖານທີ່.
ຂັ້ນຕອນທີ 2: ປັບແຕ່ງແຜນການ
ບໍລິສັດຈະແນະນໍາໃຫ້ແນະນໍາຮູບແບບທີ່ສອດຄ້ອງກັນຫຼືປັບແຕ່ງການຕັ້ງຄ່າພາຫະນະຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ.
ຂັ້ນຕອນທີສາມ: ເຊັນສັນຍາ
ທັງສອງຝ່າຍໄດ້ເຊັນສັນຍາການຊື້ລົດແລະການຂາຍແລະຈ່າຍສັນຍາເງິນຝາກລ່ວງຫນ້າ (ສັນຍາສາມາດເຊັນໂດຍແຟັກຫຼືຕົວເອງ).
ຂັ້ນຕອນທີ 4: ຈັດແຈງການຜະລິດ
ອອກແຜນການຜະລິດແລະຈັດແຈງການຜະລິດ.
ຂັ້ນຕອນທີຫ້າ: ການເຮັດໃຫ້ສໍາເລັດ ພາຫະນະ
ຫຼັງຈາກຍານພາຫະນະແມ່ນ offline ສໍາລັບກວດກາ, ຄວາມດຸ່ນດ່ຽງທີ່ຍັງເຫຼືອຂອງຍານພາຫະນະຕ້ອງໄດ້ຮັບການຈ່າຍແລະຂັ້ນຕອນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງສໍາເລັດ.
ຂັ້ນຕອນທີຫົກ: ການເດີນທາງອອກເດີນທາງ
ລູກຄ້າສາມາດເລືອກເອົາພາຫະນະຈາກໂຮງງານ, ຫຼືເຈລະຈາກັບບໍລິສັດຂອງພວກເຮົາໃນການຈັດແຈງການຈັດສົ່ງໃຫ້ສະຖານທີ່ທີ່ໄດ້ກໍານົດໄວ້.
ອື່ນໆ :
1. ບໍລິສັດສາມາດສະຫນອງການບໍລິການລູກຄ້າດ້ວຍການບໍລິການສົ່ງອອກພາສີ.
2. ສະຖານີບໍລິການພາຍຫຼັງການຂາຍສໍາເລັດການແກ້ໄຂຄວາມກັງວົນຂອງທ່ານ!